Jedným z najdôležitejších faktorov práce kozmetičiek, pedikériek, manikériek či vizážistiek je, aby sa pri výkone svojej práce cítili pohodlne a aby ich pri kozmetických úkonoch nelimitovala flexibilita oblečenia.

Práve oblečenie je to, čo dokáže ovplyvniť náš pracovný výkon. Tesné, neforemné a zväzujúce oblečenie nám ho skôr môže znepríjemniť. DiAngelo – obchod s medicínskym oblečením slovenskej výroby – vám pomôže, aby ste sa pri svojej práci cítili dobre a zároveň, aby ste zároveň pôsobili profesionálne.
Pracovné oblečenie od DiAngelo
Zdroj obrázku: súkromný archív

Cíťte sa pri svojej práci výnimočne

V DiAngelo vyrábajú originálne a personalizované oblečenie na mieru, ktoré zlepší náladu a deň nielen vašim klientom, ale aj vám. Toto oblečenie je viac ako len uniforma. Vývoju strihov venovali niekoľko rokov. Krajčírky sa pri výrobe pracovného oblečenia špecializujú aj na neštandardné strihy a úprave oblečenia na mieru. Každý steh, vzor, vrecko či výšivka sú navrhnuté tak, aby sa v pracovnom oblečení od značky DiAngelo pracovalo čo najpohodlnejšie.

Chcete vyniknúť a nebojíte sa farieb? V DiAngelo sa neboja experimentovať so strihmi, látkami či vzormi. O jedinečnosti ich produktov sa môžete presvedčiť priamo na stránke DiAngelo.sk, kde nájdete rôzne druhy tričiek, šiat, klasických či zavinovacích topov, ktorých farebnosť si viete sami nakombinovať. Viac o psychológií farieb sa dočítate aj v tomto článku.

Pracovné oblečenie podľa seba
Zdroj obrázku: súkromný archív

Nepozdáva sa vám farba či strih? Navrhnite si oblečenie podľa seba

Vďaka vlastnej krajčírskej dielni vám v DiAngelo dokážu navrhnúť a ušiť výrobky priamo na mieru. Môžete si vybrať strih, ľubovoľné farby látok či lemov. Dokonca si môžete navrhnúť aj vlastnú potlač. Vďaka šikovnej grafičke vám ušijú pracovné oblečenie podľa vašich predstáv.

krajčírka
Zdroj obrázku: súkromný archív

Obliekací deň priamo vo vašom salóne

Objednávanie oblečenia môže byť trošku náročné. Preto aj v tomto smere myslia v DiAngelo na maximálny komfort svojich klientov. Ponúkajú totiž možnosť súkromnej prezentácie produktov v rámci celého Slovenska, ktorá je zadarmo. Všetky podrobné informácie nájdete na webe www.diangelo.sk

Pracovné oblečenie v salóne
Zdroj obrázku: súkromný archív