Rozhovory

Čo všetko obnáša práca v oblasti zdravia a krásy? Ako si získať svojich zákazníkov? Prečítajte si rozhovory s profesionálmi krásy z rôznych odvetví - kaderníčky, vizážistky, nechtárky a mnoho ďalších. Dozviete sa, ako to v ich práci naozaj chodí, a ako sa im podarilo dostať tam, kde sú dnes.

Martina Horváthová: Zakladateľka TWO cosmetics

TWO Cosmetics už niekoľko rokov dobíja srdcia zákazníkov. Zakladateľka tejto úspešnej slovenskej značky, moderná alchymistka Martina Horváthová, prezradila, čo ju viedlo k založeniu vlastnej značky či aké úskalia musela prekonať. Čítajte ďalej a dozviete sa tiež, čo by poradila každému, kto sa pohráva s podobnou myšlienkou.

Rozhovor s Ladislavom Csepim

Ladislav  je nevidiaci masér a poradca z Bratislavy, ktorého príbeh jeho neľahkej profesijnej cesty stál veľa odhodlania, štúdia a neustáleho zdokonaľovania sa vo svojom remesle. Jeho špecializácia je na klasickú, segmentovú a väzivovú masáž, ale aj iné liečebné postupy. Chuť pomáhať a zmierňovať ľuďom utrpenie boli jeho silou, ktorá ho poháňala zdokonaľovať sa a odovzdávať to cez svoje ruky ďalej.  Viac sa dočítate v rozhovore, ktorý nám ochotne poskytol.

Rozhovor s Ľudmilou Piptovou

Ľudmila Piptová je úspešnou vizážistkou, ktorá sa venuje aj účesovej tvorbe a svoje vedomosti odovzdáva i ako uznávaná školiteľka. Vyhrala množstvo súťaží v účesovej i vizážistickej tvorbe a jej výtvory boli publikované aj na stránkach talianskeho Vogue. Prečítajte si, aké boli jej začiatky a čo by poradila ostatným.

doparady_blog_biele2.png

© 2024, DoParady

DoParady.sk s. r. o.
Sídlisko 164/46
027 44 Tvrdošín
IČO: 53301064
DIČ: 2121332400

Kontakt