Rozhovory

Čo všetko obnáša práca v oblasti zdravia a krásy? Ako si získať svojich zákazníkov? Prečítajte si rozhovory s profesionálmi krásy z rôznych odvetví - kaderníčky, vizážistky, nechtárky a mnoho ďalších. Dozviete sa, ako to v ich práci naozaj chodí, a ako sa im podarilo dostať tam, kde sú dnes.

Rozhovor s Ladislavom Csepim

Ladislav  je nevidiaci masér a poradca z Bratislavy, ktorého príbeh jeho neľahkej profesijnej cesty stál veľa odhodlania, štúdia a neustáleho zdokonaľovania sa vo svojom remesle. Jeho špecializácia je na klasickú, segmentovú a väzivovú masáž, ale aj iné liečebné postupy. Chuť pomáhať a zmierňovať ľuďom utrpenie boli jeho silou, ktorá ho poháňala zdokonaľovať sa a odovzdávať to cez svoje ruky ďalej.  Viac sa dočítate v rozhovore, ktorý nám ochotne poskytol.

Rozhovor s Ľudmilou Piptovou

Ľudmila Piptová je úspešnou vizážistkou, ktorá sa venuje aj účesovej tvorbe a svoje vedomosti odovzdáva i ako uznávaná školiteľka. Vyhrala množstvo súťaží v účesovej i vizážistickej tvorbe a jej výtvory boli publikované aj na stránkach talianskeho Vogue. Prečítajte si, aké boli jej začiatky a čo by poradila ostatným.

DoParady rozhovor: Mirka Kochan

Šikovná nechtárka a vlastníčka salónu Miracle Nails, Mirka Škorvánková, sa manikúre venuje už niekoľko rokov. Všetko to začalo ako hobby popri práci, no časom to prerástlo do úspešného podnikania. Čo ju roky praxe naučili? Ako sa jej podarilo dostať tam, kde je dnes? Prečítajte si v rozhovore, ktorý poskytla exkluzívne pre DoParady./>

doparady_blog_biele2.png

© 2022, DoParady

DoParady.sk s. r. o.
Sídlisko 164/46
027 44 Tvrdošín
IČO: 53301064
DIČ: 2121332400

Kontakt