Pleť

Starostlivosť o pleť je veľmi komplexná téma, v ktorej sa dá ľahko stratiť. Neustále pribúdajú nové a nové kozmetické procedúry, skúmajú sa aktívne látky a ich účinky. Kozmetický svet a jeho slovník síce môže vyznievať komplikovane, avšak všetko smeruje k jednému jednoduchému cieľ: zdravá pleť. Tieto články slúžia ako pomôcky pri zorientovaní sa v tejto téme, ale tiež ako možnosť rozšíriť si svoje obzory. Svoje si tu nájdu ľudia, ktorí so starostlivosťou o pleť ešte len začínajú, ale aj skúsené kozmetičky, ktoré potrebujú mať prehľad v nových trendoch a technológiách.

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne

Jahody sa vďaka svojej silnej červenej farbe a tvaru ktorý symbolizuje srdce stali symbolom Venuše – rímskej bohyne lásky. Vo Francúzsku dokonca podľa tradície servírovali mladomanželom jahodovú polievku a dokonca francúzska šľachtičná Madame Tallien, známa tiež ako Thérésa Cabarrus, ktorá bola vplyvnou postavou počas Francúzskej revolúcie sa vraj kúpala v jahodovej šťave.  Čo bolo v tej dobe spájané s extravagantným a luxusným životným štýlom. Dobrá správa je, že kúsok tohto si v tejto dobe vieme dopriať aj v našich domácnostiach v rôznych podobách a tak rozvinúť účinky profesionálneho ošetrenia značkou SOTHYS. Kombinácia jahody a bazalky tak môže ponúknuť synergické účinky, ktoré zvýraznia výhody oboch ingrediencií a prinesú pokožke ďalšie prospešné vlastnosti.

Titulná fotka článku Čo je hyaluronic plumping

Hodnotenie používateľov: 2 / 5

Hviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne

Svetom kozmetických procedúr otriasa inovatívna a neinvazívna metóda zvaná hyaluronic plumping. Vďaka nej sa môžete zbaviť viacerých nedokonalostí, ktoré vám uberajú na sebavedomí. To všetko bez bolesti či chirurgického zásahu.

doparady_blog_biele2.png

© 2024, DoParady

DoParady.sk s. r. o.
Sídlisko 164/46
027 44 Tvrdošín
IČO: 53301064
DIČ: 2121332400

Kontakt