Vlasy

O vlasoch sa hovorí, že sú koruna krásy. Niet sa teda čomu čudovať, že zdravé vlasy sú snom každej z nás. Či už ich máte krátke alebo dlhé, rovné či kučeravé, určite vás zaujíma, ako sa o ne správne starať. V týchto článkoch k tomu nájdete množstvo tipov. Navyše, ak pracujete v kaderníctve, viete, aké dôležité je mať prehľad v aktuálnych trendoch. Musíte vedieť, aké účesy a farby vlasov sú práve IN, v čom sa líšia najnovšie strihy a farbiace techniky kolujúce svetom Instagramu či jednoducho, ako prevádzkovať kaderníctvo a neošedivieť pri tom. Prečítajte si novinky zo sveta krásy a zostaňte v obraze.

Titulná fotka článku Svalová dysbalancia u kaderníkov

Práca v kaderníctve je náročná. Dlhé hodiny na nohách, česanie, strihanie… Pri takejto dlhodobej záťaži a zlej postúre môže dôjsť k neúmerného preťaženiu jednej strany. To má za následok vznik svalovej dysbalancie.

Titulná fotka článku Trendy účesy na svadbu

Svadobné trendy sa menia z roka na rok. A hoci je pri výbere vhodného svadobného účesu dôležité brať do úvahy skôr tvar tváre alebo osobný štýl nevesty, poznať aktuálne trendy určite neuškodí. Preto sa v tomto článku pozrieme na súčasné trendy účesy na svadbu.

Titulná fotka článku Z tmavej na blond - čo potrebujete vedieť?

Všetci si prajeme, aby sme mohli zmeniť farbu vlasov z tmavej na svetlú rýchlosťou svetla. Avšak realita je taká, že prechod z tmavých vlasov na blond je  chemicky intenzívny proces , ktorý  pri nesprávnom prevedení môže značne poškodiť vašu hrivu.

Titulná fotka článku Čo je foilayage

So vznikom techniky balayage sa mnoho vecí zmenilo. Viacerí koloristi sa začali špecializovať na túto techniku a zákazníci si zamilovali jemné, akoby slnkom vytiahnuté farebné odlesky.

doparady_blog_biele2.png

© 2022, DoParady

DoParady.sk s. r. o.
Sídlisko 164/46
027 44 Tvrdošín
IČO: 53301064
DIČ: 2121332400

Kontakt